خبرهای ویژه

» اجتماعی » بازدید مدیرکل فرهنگ تهران از بزرگترین مرکز دایرهالمعارف جهان اسلام

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۷

 کد خبر: 12467

بازدید مدیرکل فرهنگ تهران از بزرگترین مرکز دایرهالمعارف جهان اسلام

دیدار جاودانی و موسوی بجنوردی بازدید #احد_جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از مرکز دایرهالمعارف بزرگ اسلامی و دیدار با #موسوی_بجنوردی رئیس این مرکز. #مرکز_دایرهالمعارف_اسلامی بزرگترین منبع مکتوب فرهنگ نویسی در جهان اسلام است که ۳۷،سال پیش به همت موسوی بجنوردی تأسیس شد و تقریباً همه بزرگان فرهنگ ایران با آن همکاری نزدیک […]

دیدار جاودانی و موسوی بجنوردی

بازدید #احد_جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از مرکز دایرهالمعارف بزرگ اسلامی و دیدار با #موسوی_بجنوردی رئیس این مرکز.

#مرکز_دایرهالمعارف_اسلامی بزرگترین منبع مکتوب فرهنگ نویسی در جهان اسلام است که ۳۷،سال پیش به همت موسوی بجنوردی تأسیس شد و تقریباً همه بزرگان فرهنگ ایران با آن همکاری نزدیک داشته و بسیاری از آثار و کتابخانه‌های خود را به این مرکز اهدا کردند.

موسوی بجنوردی در این دیدار با قدردانی از توجه جاودانی به اندیشه و فرهنگ اسلامی خاطر نشان کرد که شهرت شما در بین اهالی اندیشه باعث شد تقاضای این دیدار را داشته باشیم و امیدواریم با کمک شما برخی از مشکلات سال‌های اخیر این مجموعه مرتفع شود.

گفتنی است جاودانی اهل نوشهر است و پیشتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان مازندران بوده است و در دوران اصلاحات نیز مدیرکلی زنجان و آذربایجان را عهده دار بود.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اجتماعی
ارسال دیدگاه