خبرهای ویژه

» ورزشی » تماس تلفنی رییس شورای اسلامی شهر ساری با رییس شورای اسلامی شهر اصفهان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۴

 کد خبر: 12464

تماس تلفنی رییس شورای اسلامی شهر ساری با رییس شورای اسلامی شهر اصفهان

تماس تلفنی رییس شورای اسلامی شهر ساری با رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در پی اتفاقات غیر ورزشی در بازی امروز دو تیم فوتسال شهروند ساری و گیتی پسند اصفهان که به میزبانی تیم اصفهان برگزار و متاسفانه باعث جراحت بازیکنان تیم ساری گردید، لحضاتی قبل سید مسعود مدینه رییس شورای شهر ساری طی تماسی […]

تماس تلفنی رییس شورای اسلامی شهر ساری با رییس شورای اسلامی شهر اصفهان

در پی اتفاقات غیر ورزشی در بازی امروز دو تیم فوتسال شهروند ساری و گیتی پسند اصفهان که به میزبانی تیم اصفهان برگزار و متاسفانه باعث جراحت بازیکنان تیم ساری گردید، لحضاتی قبل سید مسعود مدینه رییس شورای شهر ساری طی تماسی تلفنی با مهندس فتح الله معین رییس شورای شهر اصفهان بر ضرورت پیگیری موضوع و وضعیت مصدومین تاکید کرد.

 

حواشی دیدار گیتی‌پسند اصفهان و شهروند ساری در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

پس از درگیری ۲ تیم و دخالت برخی هواداران، نیروی انتظامی وارد ورزشگاه شد و سعی در تامین امنیت زمین داشت تا بازی در نیمه دوم جریان پیدا کند.

در بین ۲ نیمه و زمانی که بازیکنان تیم شهروند ساری پس از درگیری به رختکن منتقل شدند چند تن از پزشکان اورژانس اصفهان با سرعت به سمت رختکن تیم شهروند ساری رفتند که به نظر می‌آید یکی از بازیکنان این تیم در جریان درگیری دچار مصدومیت شدید شده‌ است.

حدود ۱۰ دقیقه پس از پایان بازی بازیکنان و کادر فنی گیتی‌پسند به سمت رختکن تیم شهروند ساری رفتند و سعی بر این داشتند تا با صحبت با مسئولان تیم حریف آن‌ها را مجاب کنند در زمین حضور پیدا کنند.

محمد کشاورز بازیکن مصدوم تیم گیتی‌پسند با حضور در کنار نیمکت تیم گیتی‌پسند با کادر فنی و بازیکنان صحبت کرد.

لیدرهای سپاهان که در این دیدار با تعدادی از هواداران تیم سپاهان برای حمایت از بازیکنان گیتی‌پسند در ورزشگاه حضور پیدا کردند شعار قهرمانی برای سپاهان در ورزشگاه پیروزی خواندند


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه