خبرهای ویژه

» اقتصادی » توزیع گوشت قرمز و مرغ برای هیات های مذهبی مازندران درایام ماه محرم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۸:۱۶

 کد خبر: 12256

توزیع گوشت قرمز و مرغ برای هیات های مذهبی مازندران درایام ماه محرم

با توجه به فرا رسیدن ایام ماه محرم گوشت قرمز و مرغ برای هیات های مذهبی در نظر گرفته شده است. ابراهیم یعقوبی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این مطلب در جلسه طرح ویژه تنظیم بازار ایام ماه محرم گفت: گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ […]

با توجه به فرا رسیدن ایام ماه محرم گوشت قرمز و مرغ برای هیات های مذهبی در نظر گرفته شده است.

ابراهیم یعقوبی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این مطلب در جلسه طرح ویژه تنظیم بازار ایام ماه محرم گفت: گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ منجمد به نرخ مصوب دولتی از طریق جهاد کشاورزی و اداره کل پشتیبانی امور دام استان در اختیار هیات های مذهبی قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: تمام هیات‌های مذهبی می‌توانند برای تامین گوشت مورد نیاز با داشتن نامه از سوی سازمان تبلیغات اسلامی به اداره جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه کرده و گوشت منجمد و گوشت مرغ را به اندازه نیازشان دریافت کنند.

وی در مورد قیمت گوشت و مرغ توزیعی اختصاصی به هیات های مذهبی گفت: قیمت تحویل هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد ۲۹ هزار تومان و هر کیلوگرم مرغ منجمد ۶۷۵۰ تومان در نظر گرفته شده است.

معاون صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان افزود: برای تامین مایحتاج عمومی در ایام تعیطلات حسینی و همچنین پایان فصل تابستان هماهنگی برای کشیک نانوایی ها و فعالیت کشتارگاه به عمل آمده است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اقتصادی
ارسال دیدگاه