میاندورود میزبان جشنواره ملی مرکبات
 شنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ |    |   بدون نظر |   1901 بازدید

سرپرست فرمانداری میاندورود در جلسه هم اندیشی برگزاری جشنواره ملی مرکبات در این شهرستان گفت:امسال که طبق فرمایش مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد باید در راستای اجرایی کردن آن بکوشیم زیرا توجه و حمایت از تولید ملی موجب رونق تولیدوتوسعه اقتصاد در جامعه می شود.
محمدرضا غلامی افزود: توجه درست و داشتن برنامه اصولی و دقیق می تواند موجب بهبود روند اقتصادی کشور شود و قطعا با بهتر شدن وضعیت اقتصادی بسیاری از مسائل و بحران‌ها رفع می شود.
غلامی گفت: حمایت از تولید و محصولات داخل موجب قطع وابستگی به دیگر کشورها و ایجاداشتغال در جامعه می شود و هرچه از تولیدات داخلی حمایت شود کمک به تولید داخلی شده و زمینه رشد اقتصادی فراهم می شود
سرپرست فرمانداری میاندورود گفت:
با توجه به اینکه میاندورود دارای بیشترین سطح زیر کشت مرکبات و سابقه کشت طولانی در این شهرستان است هچنین با توجه به بیشترین عملکرد در واحد سطح براساس اهداف دولت تدبیر و امید و تاکیدات استاندار با هدف برند سازی و توسعه صادرات این جشنواره برگزار می شود.
غلامی گفت: همچنین در راستای اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخل ،نیمه دوم آبان در شهرستان میاندورود با حضور مهمانان داخلی و خارجی برگزار می شود.

گالری تصاویر مشابه
میاندورود میزبان جشنواره ملی مرکبات
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 1902 بازدید
ارسال دیدگاه