طرح ۵۰۰ میلیاردی سپاه برای محرومیت زدایی در مازندران
 سه شنبه - ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ |    |   بدون نظر |   1900 بازدید

سپاه ۵۰۰ میلیارد ریال به طرح‌های محرومیت‌زدایی در مازندران اختصاص داد

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران با تاکید بر تقویت رفاه در مناطق محروم استان گفت: سپاه ۵۰۰ میلیارد ریال به طرح‌های محرومیت‌زدایی در مازندران اختصاص داد.

به گزارش ندای رسانه از ساری،سرهنگ پاسدار غلامرضا شریعتی امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه استان اظهار داشت: به‌زودی رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان مازندران در دو بخش رزمی و نهضت خدمت‌رسانی به مردم در استان اجرایی می‌شود.

وی افزود: در بخش محرومیت‌زدایی تمام تلاش ما رسیدگی به احوالات محرومین، کمک به درمان، تامین سبد غذایی، جهیزیه، مسکن و آبرسانی به نقاط محروم و کم برخوردار مازندران است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه ما خود را مخاطب مشکلات مردم می‌دانیم گفت: نقاطی در استان از لحاظ زیرساختی و سایر بخش‌ها نیازمند حمایت هستند که بسیج سازندگی در این حوزه با اقتدار ورود پیدا می‌کند.

شریعتی با اشاره به اینکه بیش از ۷۰۰ گروه جهادی در استان ساماندهی شده است، افزود: منابع اصلی ما برای محرومیت‌زدایی در استان گروه‌های جهادی بوده و علاوه بر آن از قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه کربلا مازندران و مجمع خیرین محرومیت‌زدایی نیز برای رفع مشکلات مردمی استفاده می‌شود.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را موظف به پیگیری و رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه محرومان می‌داند و در این بین از حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی استان نیز بهره گرفته می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: تا ۲۹ شهریورماه امسال با استعداد ۴۵۰ گروه جهادی عمیلیات اجرایی رزمایش خدمت رسانی به محرومان استان اجرا و در این مدت ۴۵۰ پروژه اجرایی می‌شود.

شریعتی ادامه داد: در طول این مدت عملیات ساخت ۹۰ واحد مسکونی با اعتبار چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در استان آغاز و در مدت چهار ماه به بهره برداری می رسد.

وی افزود: عملیات بهسازی معابر، مسکن، مدارس، حسینیه‌ها، مساجد در ۱۰ شهر ساری، نکا، میاندورود، قائم‌شهر، بابل، فریدونکنار، آمل و نور با اعتباری معادل ۴ میلیارد تومان اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران گفت: حدود ۸ ماه از آغاز فعالیت‌ها در این شهرها می‌گذرد و در هفته بسیج و دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

شریعتی خاطرنشان کرد: در طول ۲۰ روز برگزاری این رزمایش ۵۰ گروه جهادی جامعه پزشکی با تمرکز بر محلات حاشیه شهر و کم برخوردار به ارایه خدمات بهداشتی و درمانی خواهند پرداخت.

وی افزود: ۵۰ گروه جهادی بسیج دانشجویی در طول رزمایش در حوزه آموزش، اشتعال، فرهنگی، سلامت و عمرانی در سراسر استان فعالیت دارند.

شریعتی با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۶ تاکنون با مشارکت مردم و مجمع خیران محرومیت‌زدایی بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان در حوزه محرومیت‌زدایی در استان هزینه شد گفت: از اوایل تیرماه امسال تاکنون حدود ۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه محرومیت‌زدایی در استان آغاز شده است.

گالری تصاویر مشابه
میاندورود میزبان جشنواره ملی مرکبات
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 1913 بازدید
ارسال دیدگاه